Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için TeşekkürlerRoyal Seginus Hotel

 • 349 superior standart oda, 5 engelli odası, 80 aile dubleks oda, 48 aile odası ara kapılı, 8 junior suit ve 8 deluxe suit olmak üzere toplam da 498 odası bulunmaktadır. Tüm odalarda; balkon, ahşap parke ve parke üzerine halı, giyinme bölümü, elektronik kapı kartı, su ısıtıcısı ( Çay / kahve seti ), kanepe veya koltuk, çalışma masası, mini bar, uydu yayınlı tv, direkt hatlı telefon, özel banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, WC, buhar banyosu fonksiyonlu duş, banyoda telefon, merkezi klima ( Hava şartlarına bağlı olarak, saatlik çalışmaktadır. ), elektronik emanet kasası mevcuttur. Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır. İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir. Tüm odalar sigara içilmeyen odalardır.
     
  Superior Standart Oda:  64 m² genişliğinde, modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. Deniz, yandan deniz ve kara manzaralıdır. Minimum kapasite 2 ve maksimum kapasite 3+1 kisidir. 

  Superior Engelli Odasi:  64 m² genişliğinde. Engelli odalar minimum 1 ve maksimum 2 kişilik konaklamalar için uygundur. Kara manzaralıdır. 

  Aile Dubleks Odası:  120 m² genişliğinde, iki katlıdır. 2 yatak odası, 2 banyo, odalar arasında kapı mevcuttur. Ebeveyn yatak odası çift kişilik yataklı üst kattadır ( buhar banyosu fonksiyonlu duş ve wc ), alt katta ise 2 adet tek kişilik yatak ( duş ve wc ). Minimum kapasite 2 + 2 ve maksimum kapasite 4 kişidir. Satşı roh’tur. 

  Aile Odasi Ara Kapılı:  80 m² genişliğinde. Girişte bir hol, 2 yatak odası, tek ortak kullanım banyo ( buhar banyosu fonksiyonlu duş ve wc ). Ebeveyn yatak odası çift kişilik yataklıdır. Çocuk yatak odası 2 adet tek kişilik yataklıdır. Minimum kapasite 2 + 2 ve maksimum kapasite 4 kişidir. Satışı roh’tur. 

  Junior Suit:  140 m² genişliğinde olup 1 yatak odası ( buhar banyosu fonksiyonlu duş & wc & jakuzi ) ve 1 oturma odasından ( dus & wc ) oluşmaktadır. Maksimum kapasite 3 + 1 kişidir. Deniz manzaralıdır. 

  Deluxe Suit:  170 m² genişliğinde, girişte bir hol, 1 yatak odası ( buhar banyosu fonksiyonlu duş & wc & jakuzi) ve 1 oturma odasından ( dus & wc ) oluşmaktadır. Maksimum kapasite 2 + 1 kişidir, havuz ve kara manzaralıdır.